Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ТЕНІСУ

28 лютого, в останній день зими в спортивній залі Буринської СШ №1 було проведено відкритий турнір з настільного тенісу серед ветеранів. Організаторами його виступили Буринська районна федерація з настільного тенісу (голова - Валентин Оданець) та сектор з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації. Спонсорську допомогу у проведенні змагань надав підприємець Григорій Бойко.

Участь у турнірі взяли кращі тенісисти - ветерани з Сум, Ромнів, Путивля, Липової Долини та Бурині. Всього ж за тенісні столи виходили 22 спортсмени, які були розділені на три вікові групи: 35 - 50 років, 50 - 60 років, 60 років і старші.

Всі поєдинки виявилися бойовими й напруженими. в деяких зустрічах перемога отримувалася з різницею в кілька очок.

За першість у віковій категорії понад 60 років до останнього очка тримала в напруженні і самих гравців, так і чисельних юних вболівальників, які зібралися в спортивній залі. А за перемогу боролися кандидати в майстри спорту Іван Манжай із Сум та Петро Чумак із Ромнів. І вибороти її вдалося роменчанину Петру Чумаку.  В молоді роки Іван Манжай та Петро Чумак виступали на всеукраїнських змаганнях і мали вагомі досягнення. Третє місце посів кандидат у майстри спорту Олександр Іноземцев з Путивля. У свій час він був призером першості Азербайджану з настільного тенісу.

У віковій категорії 35 - 50 років Володимир Головко, представник команди господаря турніру,  продовжив традицію збирання медалей на турнірах - виграв «стрібло». Перемогу тут відсвяткував Ігор Торгачов із Сум, на третій позиції закріпився Василь Свирид із Липової Долини.

Чудово в категорії 50 - 60 років зіграв і ще один буринчанин - Сергій Місевра.  «Бронзова» медаль серед дуже сильних тенісистів – це прекрасний результат ветерана з Бурині. Перемогу у цій категорії виборов Геннадій Шинкаренко, а «срібло» дісталося Володимиру Заболотному. Обидва тенісисти із Сум.

Представники від усіх команд - учасниць повернулися додому з медалями та призами.

А командну перемогу відсвяткували тенісисти команди «Суми - 1», на другій позиції команда «Липова Долина», третій – команда «Ромни».

Переможцям і призерам командних змагань та найстаршому учаснику турніру Миколі Семеновичу Мартиненку з Путивля вручено книгу «Елегія - 2» - збірник творів місцевих письменників та поетів.

Івана Манжая, із м.Суми, нагороджено Грамотою і цінним подарунком за вагомий внесок у розвиток настільного тенісу на Сумщині. Таку ж відзнаку вручено і  Валентину Оданцю, який докладає максимум зусиль, щоб у Буринському районі розвивався настільний теніс.

 

Олексій Яровий - головний спеціаліст сектору

з питань молоді та спорту Буринської

районної державної адміністрації