Районна газета

Спорт

Сектор з питань молоді та спорту

 

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту

Традиційно цей день вважається професійним святом для спортсменів, ветеранів спорту та людей, які зробили спортивно-викладацьку діяльність своєю професією.

ТУРИЗМ – НАДХНЕННЯ ТА РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ

16-18 серпня 2019 року команда Буринського району «ЛІДЕР» взяла участь у відкритому туристичному зльоті молодіжних команд в с.Коровинці Недригайлівського району Сумської області. У загальному заліку команда Буринчан  посіла третє місце. Нагороджена грамотою управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації та цінним призом.

ЛОВИСЬ РИБКА…

13 липня 2019 року,  на Буринському ставку відбувся районний турнір «Ловися рибка…» зі спортивного рибальства, присвячений Дню рибалки 14 липня 2019 року

Мета змагання: залучення молоді та осіб старшого віку до активного відпочинку,  пропаганда здорового способу життя та спілкування з природою.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ

14-17 червня 2019 року в селі Могриця Сумського району відбудеться чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки)

Ці змагання є відбірковими до складу національної збірної команди України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи в Словенії та юнацькому чемпіонаті Світу в Вінниці.