Сектор з питань молоді та спорту - Ліквідований (був у структурі Буринської районної державної адміністрації до 28.01.2020) (Функції частково передані відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації)

ТРЕНЕР З СУМЩИНИ БУДЕ ОТРИМУВАТИ УРЯДОВУ СТИПЕНДІЮ

Василю КРОТУ, який готує спортсменів Сумщини до Олімпійських ігор, Кабмін призначив стипендію у розмірі понад 30 тис гривень

Уряд призначив 75 видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них є тренер, який займається з сумськими спортсменами.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОЇ РАДІОПЕЛЕНГАЦІЇ. У НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ – 18 МЕДАЛЕЙ

У місті Суми відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (подовжені дистанції), у якому взяли участь спортсмени з Вінницької, Донецької, Сумської, Хмельницької областей та міста Київ

Вихованці сумського тренера Максима РЕДЬКИ у різних вікових категоріях вибороли 18 медалей, у тому числі 6 золотих, 8 срібних та 4 бронзових.

СПОРТСМЕНИ-РАДІОПЕЛЕГАТОРИ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИСЯ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

З 6 по 9 березня в м. Київ відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації (спринт) та кубок України на класичних дистанціях. Представники Сумської області були призерами та переможцями в різних вікових категоріях

Зокрема Ліза МИРОШНИЧЕНКО виборола золоту, 2 срібні та бронзову медалі. Настя КОВТУН здобула 2 срібні та бронзову медалі. Михайло ТИХОНКОВ – срібна та бронзова нагороди. Єгор РЕДЬКА та  Софія ДОРДА отримали срібні медалі. Кирило ЛАГУТІН виборов бронзу, а Максим РЕДЬКА – срібну та 3 бронзові медалі.

ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ 8 БЕРЕЗНЯ

4 березня у спортивній залі Слобідського навчально-виховного комплексу відбувся волейбольний турнір між школярами Буринського району, присвячений 8 березня

Золоті медалі та перше місце посіла команда Слобідського навчально-виховного комплексу.

Друге місце та, відповідно, срібні медалі виборола команда Чернечослобідського навчально-виховного комплексу.