Районна газета

ЦІКАВІ І КОРИСНІ СПІЛКУВАННЯ В УСТАНОВАХ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Відклавши щоденні домашні турботи, збираються періодично слухачі «Університету III віку» відділення соціально-побутової адаптації Буринського районного територіального центру соціального обслуговування населення на заняття. Тут діють 2 факультети: історико-краєзнавчий та літературно-мистецький.

На першому лекції на історичні теми читають директор районного краєзнавчого музею Кононенко М.М. та відомий краєзнавець В.І.Гагін. На другому працівники централізованої бібліотечної системи та районного територіального центру соціального обслуговування населення знайомлять з літературою. Не менш цікавими і корисними для пенсіонерів є зустрічі зі спеціалістами районних органів соціального захисту населення, лікарями, психологами, краєзнавцями, поетами.

Щочетверга поспішають до територіального центру люди, які захоплюються шахами і шахматами.

25 березня поточного року слухачі зустрілися зі спеціалістами управління Пенсійного фонду в Буринському районі. Про нове у пенсійному законодавстві, про очікувані зміни у структурі зазначеного управління дізналися присутні. Людмила Олександрівна Базима, головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи, пропагуючи газету «Пенсійний кур’єр», запропонувала переглянути спеціальний відеоролик.

А далі для присутніх було проведено літературне заняття із циклу «Корифеї драматургії XIX століття», зокрема, про життєвий і творчий шлях драматурга Марка Кропивницького, актора Панаса Саксаганського.

Переглянули уривок з драматичного твору Тараса Григоровича Шевченка «Назар Стодоля».

Такі заняття мають пізнавальне значення, але головним для людей старшого покоління є спілкування.

  

Буринський районний територіальний

центр соціального обслуговування населення