Районна газета

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО

Результат пошуку зображень за запитом "ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО"Постановою Кабінету Міністрів  України  від  31  березня  2015  року № 221 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» визначено Порядок надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції.

Реабілітаційні послуги надаються отримувачу в реабілітаційних установах, з якими Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в установленому законодавством порядку укладено договір про надання реабілітаційних послуг, а саме:

1. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» курорт Сергіївка Одеської області;

2. ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» - Дергачівський район Харківської області;

3. ТОВ «Санаторій «Феофанія» - Голосіївський район м. Київ;

4. Санаторій «Остреч» - м. Мена Чернігівська область.

Строк психологічної реабілітації згідно умов договорів має складати не менше 14 календарних днів.

Для отримання реабілітаційних послуг учасник антитерористичної операції, який має статус учасника бойових дій (інваліда війни), має право звернутися до управління праці та соціального захисту населення із заявою. До заяви додається копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Під час подання копій, особа надає оригінали документів для огляду.

Після отримання від управління праці та соціального захисту населення направлення на реабілітацію (із зазначенням початку та закінчення терміну) отримувач прибуває до реабілітаційної установи у строк, вказаний у направленні.

За детальною інформацією з вищезазначеного питання звертатись до управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації за адресою:

м. Буринь, вул.. Щорса, 6,  телефон 2-17-20.

 

 

 

 

Завідувач сектору з питань

обслуговування інвалідів,

ветеранів війни та праці                                                         Н.Л.Нечепуренко