Районна газета

ДОПОМОГА БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН ЖИТЕЛЯМ МІСТА

Актуальним для кожного жителя міста є питання оформлення житлових субсидій, адже наближається опалювальний сезон та зростають тарифи на оплату комунальних послуг. Буринський районний центр зайнятості не стоїть осторонь даного питання. За ініціативи служби зайнятості розпорядженням голови Буринської РДА були внесено 03.09.2015 року зміни до розпорядження № 182-ОД від 24.04.2015 року «Про порядок організації та проведення громадських робіт у 2015 році». Щоб справитися з напливом людей у місті, на допомогу спеціалістам управління праці та соціального захисту населення прийшли безробітні громадяни, які перебувають на обліку в службі зайнятості. На умовах трудових договорів безробітні виконують роботу з документацією, яка не потребує фахової підготовки.

Ця допомога є суттєвою, тому що знімає частину навантаження зі спеціалістів, які здійснюють основну роботу з оформлення житлових субсидій.

На виконання протокольного доручення засідання Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 року з метою проведення з жителями населених пунктів району роз’яснювальної роботи з оформлення житлових субсидій служба зайнятості спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Буринської райдержадміністрації, управлінням пенсійного фонду України в Буринському районі робить виїзди по селах Буринщини «мобільного соціального офісу», метою якого є надання жителям сіл консультацій згідно чинного законодавства. Нещодавно фахівці «мобільного соціального офісу» відвідали Успенську сільську раду. Подяка сільському голові Захарченко Г.П. за проведену оперативну роботу в сприянні відвідування офісу жителями села.

 

Начальник відділу                                            Р.М.Романенко