Районна газета

НА СУМЩИНІ ЧОТИРИ ДІЮЧИХ ПІДПРИЄМСТВА ЗМЕНШИЛИ НА 18,6 МЛН ГРН БОРГ ІЗ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На чотирьох діючих підприємствах області протягом серпня цього року зменшили борг із виплати заробітної плати на загальну суму 18,6 млн грн

Про це доповів заступнику голови облдержадміністрації Сергію БАННІКОВУ директор обласного Департаменту соціального захисту населення Михайло ДУБРОВСЬКИЙ під час засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Із них найбільшу суму виплати заборгованості має Акціонерне товариство «Сумське НВО-Інжиніринг» – 16,3 млн гривень, Акціонерне товариство «Сумське НВО» – 2,2 млн гривень та КП «Шостка-Зеленбуд» – 146,4 тис. гривень.

«Контроль за кожним фактом порушення термінів виплати заробітної плати з боку органів влади буде жорстким. Тому закликаю усіх керівників підприємств-боржників вжити невідкладних заходів щодо ліквідації боргів перед своїми працівниками», – наголосив Сергій БАННІКОВ.

За підсумками 8 місяців поточного року залишається складною ситуація з виплатою на підприємствах-банкрутах області у сумі 39,8 млн гривень, що більше майже на 2 млн гривень до початку року та на 114,7 тис. гривень до попереднього місяця.

За словами представника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Марини РУДЬ, на виконанні в органах Державної виконавчої служби області упродовж 2020 року перебувало 4 863 виконавчих проваджень на загальну суму 190,48 млн гривень, завершено 513 виконавчих документів (10,5%) на суму 16,5 млн гривень (8,7%). З них фактично виплачено стягувачам заборгованість з виплати заробітної плати по 195 виконавчим провадженням (або 4%) в розмірі, що з урахуванням часткових стягнень становить майже 5,1 млн гривень (або 2,7%).

За підсумками засідання обласної комісії заступник голови облдержадміністрації Сергій Банніков надав відповідні доручення профільним керівникам в межах компетенції, зобов’язання окремих керівників було взято ним на контроль.