Районна газета

УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ТА ВЕТЕРАНАМ АТО/ООС З ІНВАЛІДНІСТЮ

Під час засідання Кабінету Міністрів України було затверджено Розпорядження Кабміну про початок виплат одноразової допомоги родинам загиблих та ветеранам АТО/ООС, які отримали інвалідність в наслідок війни

Відповідно до нього з державного бюджету Міністерству у справах ветеранів України буде виділено понад 10 млн гривень на надання одноразової допомоги членам сімей трьох осіб, які загинули під час участі в антитерористичній операції, та чотирнадцяти особам із інвалідністю, одержаною під час бойових дій на Сході України.

До кінця вересня зазначені кошти будуть перераховані за призначенням. Нагадаємо, у червні відновила свою роботу Міжвідомча комісія при Мінветеранів з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги.

Загалом, з початку 2020 року на засіданнях Комісії прийнято 115 рішень про призначення одноразової грошової допомоги на загальну суму майже 85 млн гривень для 37 сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та 78 осіб, які отримали інвалідність внаслідок війни.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prijnyav-rishennya-pro-nadannya-odnorazovoyi-dopomogi-rodinam-zagiblih-ta-veteranam-ato-z-invalidnistyu