Районна газета

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШИЛИ ПРОЄКТ ЩОДО ДОСТАВКИ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ

Спільний проєкт Міністерства соціальної політики України та однієї з торгових корпорацій щодо забезпечення соціально незахищених верств продуктовими наборами на Сумщині успішно завершено

За період реалізації цього проекту було видано 15111 продуктових наборів одиноким та одиноко проживаючим особам, яким виповнилося 80 і більше років; особам з інвалідністю; особам похилого віку, які потребують догляду, в усіх районах, містах та ОТГ Сумської області.

Продуктові набори у рамках проєкту люди мали б отримувати до 23 квітня, але зважаючи на прийдешні Великодні свята, учасники проекту попрацювали оперативно, щоб порадувати пенсіонерів саме до свят.