Районна газета

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

16 грудня проведено засідання «круглого столу» за участю начальника Буринського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Вірою КОНЯЄВОЮ та спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, т.в.о. директора Буринського районного територіального центру соціального обслуговування населення з метою запровадження спільного контролю за правомірністю поведінки осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, реалізації заходів щодо їх ресоціалізації

Керівник територіального центру ознайомила присутніх зі спектром соціальних послуг, які надає установа окремим категоріям громадян. Основну увагу учасники зустрічі приділили налагодженню дієвої взаємодії уповноважених органів з питань пробації та надання соціальних послуг та вирішення проблемних питань засуджених, які готуються до звільнення.

За результатами зустрічі було вирішено поліпшити роботу у напрямку реалізації заходів пенітенціарної пробації з метою організації соціального патронажу, надання соціальних послуг та подальшу тісну співпрацю.

Т.в.о. директора територіального центру

Галина ГЛАДЧЕНКО