Районна газета

У РАМКАХ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС 13 ГРУДНЯ, В ПРИМІЩЕННІ БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

Захід був присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який в Україні щорічно відзначають 14 грудня

Дата не випадкова, бо саме цього дня 1986 року було офіційно повідомлено про запуск в експлуатацію комплексу захисних споруд «Саркофаг», спорудженого над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Сама дата вшанування ліквідаторів, як державне свято, відповідно до Указу Президента України, відзначається в Україні з 2006 року.

 

За участю учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представників Буринської районної державної адміністрації, Буринського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України Сумської області, управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації та Буринської центральної районної лікарні ім. професора М.П.Новаченка.

Мета «круглого столу» – посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з метою виявлення соціальних проблем та їх вирішення.

За підсумками круглого столу очільники району наголосили, що не дивлячись на складну ситуацію в країні, незмінним залишається пріоритетний напрямок щодо посилення уваги до повсякденних потреб жителів району, які мають статус потерпілих та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, удосконалення системи соціального захисту зазначеної категорії громадян, поліпшення рівня їхнього життя та добробуту.