Районна газета

ПРО ЗАБОРГОВАНІСТЬ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ СТАНОМ НА 01.09.2020

Питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам Буринського району постійно перебуває на контролі в Буринській районній державній адміністрації

За оперативними даними станом на 01.09.2020 року заборгованість із виплати заробітної плати у Буринському районі відсутня.

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ЯК ЗМІНИТИ ВИБОРЧУ АДРЕСУ НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ – 2020

Виборчий кодекс України закріпив можливість зміни виборчої адреси без зміни місця реєстрації – це дозволяє значній частині виборців проголосувати за місцем фактичного проживання

Виборчою адресою особи є адреса, за якою зареєстровано її місце проживання. Водночас Виборчий кодекс закріпив можливість  «прив'язати» виборчу адресу виборця не лише до місця зареєстрованого проживання, а й до фактичного місця проживання.

ДО УВАГИ ЗАКЛАДІВ ТОРГІВЛІ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» цільової грошової компенсаційної виплатив розмірі 5 тис. гривень шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві «Комерційний банк «ПриватБанк».

ПРО НОВИЙ МЕХАНІЗМ ОТРИМАННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

З 1 вересня 2020 року  змінено механізм надання «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію відповіднодо Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».  Даною постановою затверджується Порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020-2021 роках.

Відтепер, батьки отримали змогу обирати, що саме потрібно придбати  їхньому маляті. У багатьох родинах діти народжуються із невеличкою різницею у віці, тож одягу для малюка дома може й вистачати. Крім того, іноді діти потребують особливих засобів догляду, яких не було у стандартному пакунку.

More Articles...

  1. ПРО ЗМІНИ У МЕХАНІЗМІ ПРИЗНАЧЕННЯ ДОПОМОГИ З 01.07.2020 РОКУ
  2. ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ПРАВА НА ПЕНСІЮ, ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ І ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОГЛЯД
  3. НА СУМЩИНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ПЕРШИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ СЕРПНЯ
  4. УРЯД ВСТАНОВИВ ДОПЛАТУ ДО ПЕНСІЇ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ПІД ЧАС УЧАСТІ В АТО/ООС
  5. УРЯД ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ ПРО НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ТА ВЕТЕРАНАМ АТО/ООС З ІНВАЛІДНІСТЮ
  6. НА СУМЩИНІ ПОСТРАЖДАЛІ УЧАСНИКИ АТО ПРОДОВЖУЮТЬ ОТРИМУВАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ
  7. У РАЙОНІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
  8. 30 ЛИПНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
  9. НА СУМЩИНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ДРУГИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ЛИПНЯ
  10. ПОСЛУГА «ЄМАЛЯТКО» СТАНЕ ДОСТУПНОЮ У ЦЕНТРАХ НАДАННЯ АДМІНПОСЛУГ, СТВОРЕНИХ РАЙОННИМИ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯМИ