Районна газета

ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У РОЗВИТКУ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

Актуальними питаннями сьогодення є питання естетичного виховання і розвитку естетичної культури підростаючого покоління. Особистісна орієнтація сучасної освіти передбачає прилучення молодої людини до естетичного досвіду людства, до творчої діяльності, що є основою естетичного розвитку особистості. У зв`язку з цим у кінці лютого на базі Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Г.П.Головенського проведено районний семінар заступників директорів із виховної роботи, педагогів-організаторів та учителів художньо-естетичного циклу Буринського району.

Гостей заходу зустрічали господарі закладу – директор Павло Качур, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександра Шерстюк та заступник директора з виховної роботи Юлія Власенко.

Під час знайомства із школою для учасників семінару були проведені екскурсії до музею Бойової слави та мінералогічної кімнати. Потім присутні побували на відкритих уроках. У 5 класі відбувся урок образотворчого мистецтва на тему «Декоративно-прикладне мистецтво. Види декоративно-прикладного мистецтва (вчитель – Віталій Кумер). Про український національний костюм йшла мова на уроці для третьокласників, який провела вчитель Галина Якименко. «Царство бальних танців» відвідали учні 4 класу закладу, з яким їх ознайомив на уроці музики вчитель Володимир Безбородов.

Після обговорення уроків всі були запрошені на виховний захід «Лийся дзвінко, пісне українська».

Підводячи підсумки районного заходу, методист райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Черненко відзначила високий рівень естетичного виховання школярів Успенської загальноосвітньої школи. Вона зазначила, що це дає змогу виробляти у школярів систему художніх уявлень, поглядів і переконань, виховувати естетичну чуйність і смак, прагнення й уміння вносити елементи прекрасного в усі сторони буття та готовність до посильного прояву себе у мистецтві.