Районна газета

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВИЗНАЛО СУМЩИНУ ЛІДЕРОМ ЩОДО РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЛЯ

Про це під час обласного форуму педагогів закладів позашкільної освіти «Позашкільна освіта Сумщини: сучасні практики, першочергові завдання» зазначив заступник міністра освіти і науки України Юрій РАШКЕВИЧ

Виступаючи перед освітянами, Юрій Рашкевич відзначив: «Дуже важливо, що у вашій області 70% школярів охоплені позашкільною освітою. Це десятки тисяч дітей, які розвивають свої таланти, здібності і є гордістю Сумщини. І в цьому велика роль кожного із тут присутніх. Тому я дякую сьогодні позашкільникам за виховання підростаючого покоління».

 

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО побажав учасникам форуму нових творчих ідей, урізноманітнення роботи закладів позашкільної освіти області задля виховання успішних, компетентних особистостей, справжніх патріотів нашої України.

«Освітяни, ви – наша гордість, – говорив очільник області. – І сьогодні ми маємо ще вище підняти статус вчителя і вихователя в суспільстві, це спільне завдання усіх рівнів влади»

Привітали учасників форуму народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ і голова обласної ради Володимир ТОКАР. Він відзначив, що пишається розбудовою мережі позашкільних закладів в містах та районах області. А от в об’єднаних територіальних громадах цю ланку варто «підтягнути» і він готовий разом із депутатами обласної ради особисто сприяти розвитку позашкільної освіти в ОТГ.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА повідомила, що під час форуму позашкільники мають напрацювати нові методики роботи з дітьми, вдосконалити вже існуючі, ділитися досвідом і сприймати нові знання: «Нас всіх тут об’єднує любов до дітей. І все, що ми напрацьовуватимемо протягом цього дводенного форуму, буде використовуватися для дітей і заради дітей».