Районна газета

НА СУМЩИНІ ВІДБУЛОСЯ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Надзвичайних ситуацій, порушень громадського порядку на пунктах тестування не було. Апеляції на умови проведення ЗНО відсутні

За інформацією Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови зареєструвалося 2 367 осіб. Участь у тестуванні взяли 2 083 особи (87,7%).

На Сумщині функціонувало 12 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 9 – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої, вищої освіти у м. Суми, 3 – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти у м. Шостка.

На пунктах тестування забезпечено заходи щодо дотримання протиепідемічного режиму (пункти забезпечено медичними масками, антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками, пірометрами тощо). Здійснено вимірювання температури персоналу пунктів тестування та учасникам ЗНО, організований допуск до пунктів тестування.

На всіх пунктах тестування чергували медичні працівники, працівники Національної поліції України.

Організовано підвезення до пункту проведення ЗНО та у зворотному напрямку шкільними автобусами та найманим автотранспортом 434 учнів закладів загальної середньої освіти, 13 студентів закладів фахової передвищої освіти, 2 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Не допущено до ЗНО одну особу через відсутність документа, що посвідчує особу (пункт тестування – Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ). Видалень під час проведення ЗНО не було.