Районна газета

ДЕСЯТЬ УЧНІВ СУМЩИНИ ЗДОБУЛИ ДИПЛОМИ І СТУПЕНЯ В ОБЛАСНОМУ ДИСТАНЦІЙНОМУ ПРОЄКТІ «МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ»

Цього року на участь у проєкті зареєструвалося 244 учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти з 34 районів, міст, об’єднаних територіальних громад

Цьогорічний проєкт реалізовувався у 2 етапи: І етап – з 26 лютого до 12 березня 2020 року; ІІ етап – з 16 березня до 10 квітня 2020 року. На першому етапі учням необхідно було надати відповіді на тестові завдання з теми «Стрес». На ІІ етапі учасники створювали ментальну карту до поняття «Резилієнс». За результатами участі у двох етапах 28 учнів відзначено дипломами, із них 10 – дипломами І ступеня.

Інформацію про завдання проєкту та відповіді до них, протокол з результатами участі в кожному з етапів розміщено на сайті комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (рубрика «Психологічна служба системи освіти») та сайті навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (режим доступу: http://nmcps.sumy.sch.in.ua).

Довідково. Проєкт «Мій світ психології» започатковано у 2015 році з метою підвищення рівня психологічної культури здобувачів освіти, їх мотивації до саморозвитку, самопізнання.