Районна газета

УСІ РОБОТИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОСВІТИ СУМЩИНИ НА МІЖНАРОДНИХ ВИСТАВКАХ СТАЛИ ПЕРЕМОЖНИМИ

Гран-прі, дві золоті та три срібні медалі  отримали освітяни Сумщини у рамках Десятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019» та Восьмої Міжнародної виставки освіти за кордоном «WORLD EDU»

Під час урочистого відкриття найочікуваніших освітніх виставок року, що відбулося 14 березня 2019 року в місті Київ, освітян Сумської області відзначено яскравими нагородами.

Уперше за 80-річну працю науково-педагогічного колективу Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти було відзначено міжнародною нагородою рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти».

Таку високу нагороду і визнання на міжнародному рівні отримала методична розробка «Особливості розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти (з досвіду роботи Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти)» авторського колективу: Сергій ГРИЦАЙ, проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Алла ВОЗНЮК, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент; Світлана ДРАНОВСЬКА, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук, керівник центру компетентнісно-орієнтованої освіти; Олена КИРИЧЕНКО, завідувач науково-видавничого відділу у конкурсі з номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти».

Золоту медаль отримали матеріали учителів зарубіжної літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського м. Суми Тетяна МАКАРЕНКО та Ірина ГУБСЬКОЇ на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності учня на уроках зарубіжної літератури» у конкурсі з номінації «Формування інформаційно-цифрової компетентності як важливої складової розвитку інноваційної особистості».

Медаль такого ж ґатунку одержали матеріали вихователя-методиста Шостинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Шосткинської міськради Наталії ШАЛДИ та директора Ольги НЕСЕЛЕВСЬКОЇ на тему «LEGO-констроювання в просторі STREAM-освіти дошкільників» у конкурсі з номінації «STEM – навчання як освітній ресурс XXІ століття».

Методичний посібник «Особливості організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти (з досвіду роботи комунальної установи Сумський навчально-виховний комплекс №16 імені Олексія Братушки «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради)» авторського колективу: Олена СТАЙКО – директор, вчитель географії вищої категорії, вчитель-методист; Світлана БОНДАРЕНКО – вчитель географії вищої категорії, старший вчитель; Світлана РОДЕНКО – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії вищої категорії у конкурсі з номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні» отримав срібну медаль.

Матеріали директора Іннеси ШУЛЬЖЕНКО та заступника директора з навчально-виховної роботи Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Юлії КУЧЕР на тему «Особливості створення освітнього середовища шляхом інтеграції ресурсів державного стандарту та інноваційних практик» у конкурсі з номінації «Інтеграція ресурсів Державного стандарту та інноваційних практик у процесі реалізації наскрізних змістових ліній в освітньому середовищі» також одержали срібну медаль.

Таку ж нагороду здобули матеріали директора Опорного закладу Верхньосироватська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Верхньосироватської сільської ради Сумського району Зої НЕЧИПОРЕНКО, заступників директора закладу Наталії КОРОЛЬОВОЇ та Ірини ГАМАЛІЙ на тему «Особливості формування соціально-успішної особистості учня в умовах упровадження Нової української школи» у конкурсі з номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів».

Таким чином, освітяни області у тісній співпраці з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти поліпшили якісні показники участі у виставці міжнародного рівня – маємо Гран-прі, дві золоті та три срібні медалі.