Районна газета

СПРИЯТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДІ НА МІСЦЯХ

Таке доручення дав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО очільникам районів та ОТГ за підсумками апаратної наради

Як доповіла заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Ольга РЕЗНІЧЕНКО, загальна динаміка розвитку молодіжної політики на Сумщині позитивна. За рівнем фінансового та організаційного забезпечення  молодіжних заходів область посідає 2 місце в Україні.

За її словами, минулоріч на розвиток молодіжної політики з обласного бюджету було виділено майже 2,7 мільйона гривень. У поточному році на ці потреби планують виділити 3 мільйони гривень, що є найкращим в Україні показником в розрахунку на 1 людину.

«Якщо на обласному рівні спостерігається позитивна динаміка розвитку молодіжної політики, то в районах фінансове, кадрове та організаційне забезпечення галузі відбувається за залишковим принципом. Занизьким залишається рівень фінансового забезпечення молодіжної сфери у Липоподолинському, Конотопському, Тростянецькому, Шосткинському, Ямпільському районах. Натомість Кролевецький, Роменський райони, міста Суми та Шостка навпаки зробили прорив у фінансовому забезпеченні»,– зауважила вона.

Але найбільш негативний вплив на розвиток молодіжної політики на місцях має кадрове питання, наголосила посадовець. На сьогодні функціонують 9 підрозділів з питань молоді та спорту райдержадміністрацій, 5 підрозділів з питань освіти, молоді та спорту, 1 відділ освіти, 3 підрозділи з питань культури, туризму, молоді та спорту, що не дає змоги функціонування єдиної системи підпорядкування.

За підсумками розгляду питання очільник Сумщини доручив керівникам на місцях вжити заходів щодо удосконалення кадрового забезпечення, збільшити видатки на реалізацію державної молодіжної політики та посилити роботу щодо залучення молоді з міст, районів та громад до участі в обласних та Всеукраїнських молодіжних заходах.