Районна газета

ПЕДАГОГІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ, ПРОФЕСІЙНИХ МИТЦІВ І БАТЬКІВ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕСІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО»

У рамках продовження широкого суспільного діалогу з питань, присвячених мистецькій освіті, Міністерство культури, молоді та спорту України організовує серію регіональних стратегічних сесій для збору інформації від всіх стейкхолдерів мистецької освіти

5 березня з 10.00 до 16.00 у Харківській обласній філармонії відбудеться стратегічний діалог на тему: «Якою має бути мистецька освіта в Україні? Що вже зроблено? І що потрібно ще зробити?». Основні напрямки діалогу – бачення майбутнього і формування стратегії створення такого майбутнього, яке буде максимально відповідати стратегічній ідеї.

До участі запрошуються представники усіх стейкхолдерів, зокрема директори, викладачі, професійні митці, представники середньої та вищої ланки фахової мистецької освіти, представники місцевої влади (голови ОТГ, керівники департаментів культури), батьки та приватні заклади мистецької освіти.

Довідково: Реєстрації для участі у відборі на стратегічну сесію доступна на сайті: http://cut.ly/TrMveyq