Районна газета

Молодіжна політика

Молодіжна політика

Інформація оновлена 15.05.2020

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ «ДАВАЙ ЗМІНИ. ВИХОДЬ ЗА МЕЖІ»

Проєкт впроваджується громадською організацією «Відкритий простір» у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії

Громадська організація «Відкритий простір» запрошує до участі у програмі «Давай Зміни. Виходь за межі» активних людей від 18 до 35 років, які мають актуальну ідею соціальної ініціативи, готові реалізувати її під час навчання (з червня по вересень 2020 року) та діяти.

ТОБІ, РІДНЕНЬКА, ШЛЮ ВІТАННЯ!

Напередодні 8 березня, свята ніжності, весни, свята, яке святкує вся планета, тому що вшановується прекрасна половинка людства – жінка. Жінка - мати, жінка-донька, тітка, сестра, подруга, бабуся – всі вони заслуговують на привітання

Учні шкіл Буринського району під гаслом «Тобі, рідненька, шлю вітанняІ» привітали з Міжнародним жіночим днем багатодітних мам свого села. Побажали їм міцного здоров’я, добробуту та достатку та подарували цінні подарунки.

ПЕДАГОГІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ, ПРОФЕСІЙНИХ МИТЦІВ І БАТЬКІВ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕСІЇ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО»

У рамках продовження широкого суспільного діалогу з питань, присвячених мистецькій освіті, Міністерство культури, молоді та спорту України організовує серію регіональних стратегічних сесій для збору інформації від всіх стейкхолдерів мистецької освіти

5 березня з 10.00 до 16.00 у Харківській обласній філармонії відбудеться стратегічний діалог на тему: «Якою має бути мистецька освіта в Україні? Що вже зроблено? І що потрібно ще зробити?». Основні напрямки діалогу – бачення майбутнього і формування стратегії створення такого майбутнього, яке буде максимально відповідати стратегічній ідеї.

ЗАХІД ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Буринським районним  центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено захід «День закоханих - в нашій сім’ї свято»

На захід була запрошена молода та  закохана одружня пара Надії та Миколи Галагуцьких  із с. Слобода, яка в цей день відзначила п’яту річницю відколи вони вирішили закріпити свій  сімейний союз вінчанням у церкві.