Районна газета

Молодіжна політика

Молодіжна політика

Інформація оновлена 23.11.2020

У ЯКУ УКРАЇНУ ВІРИТЬ НАША МОЛОДЬ – ПРЕЗИДЕНТ ІНІЦІЮЄ МАСШТАБНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ UKRAINE NOW

Президент Володимир Зеленський закликає молодь взяти участь у масштабному всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW та розповісти про любов до України

«Переглянув відео про нашу сучасну Україну, про молоді покоління свободи, народжені в незалежній країні. Вільні, красиві, сильні! Це та Україна, у яку я вірю. А погляньмо, в яку Україну вірить наша молодь!» – сказав Глава держави.

ДЯКУЮ, ЗАХИСНИКУ, ЗА НАШЕ МИРНЕ НЕБО

Підійшов до завершення конкурс малюнків «Дякую, захиснику, за наше мирне небо»

У конкурсі взяли участь понад 30 школярів з Буринського району. Усі роботи були яскравими, патріотичними, неординарними та кожен малюнок передавав слова вдячності та шани до наших захисників.

Членами журі визначені роботи переможців по вікових категоріях.

СУМЩИНА МАЄ ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Про це зазначила заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО під час Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

За її словами, одним із здобутків є успішне функціонування в області з 2007 року Сумського молодіжного центру. Його відкрили, коли в Україні навіть ще не було нормативної бази щодо налаштування його роботи та інституалізації таких центрів. За 13 років цей центр дав поштовх до активної діяльності в багатьох сферах суспільного життя десяткам молодіжних лідерів.

НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ МЕРЕЖ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ»

За підтримки Міністерства молоді та спорту України у період 25-26 вересня у приміщенні Конгрес-Центру, СумДУ відбудеться один із 4-х етапів Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів», участь у якому візьмуть заступник Міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО і голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО

Під час Форуму будуть опрацьовані такі питання: як визначати та стратегувати ролі і цілі молодіжних центрів різних рівнів; навіщо потрібне мережування молодіжних центрів і що для цього необхідно; як будувати комунікації зі стейкхолдерами і партнерами; як залучити органи влади до розбудови молодіжної інфраструктури.