Районна газета

Молодіжна політика

Молодіжна політика

Інформація оновлена 15.07.2019

НА ВОДІ ПІД ПРАПОРОМ ДЕРЖАВНИМ

5-7 липня команда зі складу молодих державних службовців Буринського району здійснила сплав на плоту по річці Сейм

 В ході сплаву було проведено знайомство з красотами рідного краю, зафіксовано мальовничі краєвиди та проведено історичні бесіди біля костра. З величезною кількістю позитивних емоцій учасники сплаву повернулись ( у рідну гавань) до своїх домівок.

УВАГА! КОНКУРС СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ!

З нагоди відзначення в Сумській області 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві Сумський обласний осередок Національної спілки краєзнавців України спільно з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації упродовж червня – липня 2019 року проводять Обласний Конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!»

Конкурс проводиться з метою патріотичного, правового, естетичного виховання молоді, популяризації української історії, традицій, культури тощо  через створення соціальних тематичних відео робіт та соціальних макетів.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ВІКОМ ВІД 18 ДО 25 РОКІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА СТАЖУВАННЯ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ У 2019 РОЦІ

Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізовуватимуть програму особистісного та професійного розвитку «Державотворець»

Для участі в програмі необхідно до 01 травня  заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/8wGol2.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОЯВИТИ СЕБЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТЕРЕНОВІЙ ГРІ

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 05 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019», що заснована на честь військ УПА, боронивших українську землю. Цьогорічна Гра буде присвячена відзначенню 75-річчя бою під Гурбами

Участь у Грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.