Районна газета

БЕЗПЕКА, ЗМІСТОВНИЙ ТА ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК – ГОЛОВНІ ПРІОРИТЕТИ ВІДПОЧИНКОВОЇ КАМПАНІЇ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ

Начальник відділу промоції та туризму Юрій ГЛАДЕНКО під час апаратної наради доповів тимчасово виконуючому обов’язки голови облдержадміністрації Миколі ПОДОПРИГОРІ про розвиток туризму на Сумщині та цікаві пропозиції на відпочинкову кампанію

«В області з’являються нові туристичні пропозиції. Прикладом є сплав на байдарках «Під сімома мостами» по річці Псел від Луки до Псла з відвідуванням Меморіального Будинку-музею А.П. Чехова. Також нові тематичні пізнавальні туристичні маршрути, як «Де плакала Ярославна» та «Золотий трикутник Сумщини», – розповів Юрій Гладенко та анонсував проведення наприкінці травня презентації результатів проекту «Цифрове перетворення Сумщини».

Він нагадав, що, цей проект  реалізується Google Україна за підтримки облдержадміністрації і робить Сумську область максимально доступною в Інтернеті, розширює представлення туристичного та інвестиційного потенціалу.

Юрій Гладенко навів кілька цікавих пропозицій для туризму по області, серед яких клуб активного відпочинку «Відчайдухи», що пропонує водні походи із напрацюванням туристичних навичок; відпочинок за принципом сільського зеленого туризму у садибі «Вакулина байка»; семиденний дитячий оздоровчий козачий табір «Грунівська січ»; лекції та конкурси у Національному природному парку «Деснянсько-Старогутський».

Керівник апарату Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив на безпеці під час відпочинку у літній період, оскільки останні події доводять, що саме питання безпеки є одним із найважливіших.

Зокрема, посадовець зупинився на дитячих туристичних поїздках. За його словами, є лише два законних шляхи таких екскурсій. Перший – через наказ керівника навчального закладу, який призначає відповідального, і забезпечення дотриманням усіх вимог згідно з чинним законодавством (офіційне оформлення транспорту, пристосованого для перевезення дітей; безпека його руху; наявність ліцензій у організації-перевізника тощо). Другий шлях – це купівля туру у туроператора, на якого і покладатиметься уся відповідальність.

Про масштабні заходи та фестивалі на Сумщині у літній період ще дивись