Районна газета

ПІДСУМКИ ТВОРЧОЇ ТА ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ ЗА 2017 РІК

Сьогодні у комунальному закладі Буринської районної ради «Буринський районний будинок культури» відбулася підсумкова нарада працівників галузі культури.  

У роботі наради взяли участь заступник директора Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв Людмила Гураль, спеціалісти відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації, керівники районних закладів культури, директори будинків культури, завідуючі сільськими клубами, керівники народних аматорських колективів, методисти Буринського районного будинку культури та працівники Буринського районного краєзнавчого музею.

Начальник відділу культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Дишковець М.І. прозвітував про підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури району за 2017 рік та озвучив пріоритетні напрацювання на 2018 рік.

Директор Буринського районного будинку культури Лариса Устинова та директор Буринського районного краєзнавчого музею Микола Кононенко поділилися своїми успіхами і висловили проблемне питання діяльності закладів культури в умовах реформи децентралізації влади.

Доповідачі також дякували за якісну роботу районній владі, всім депутатам за допомогу у подоланні фінансово нестабільного року, за підтримку та збереження галузі культури району.

Вирішено у 2018 році спрямувати свою роботу на питанні збереженні і розвитку культурно-дозвіллєвої інфраструктури закладів культури, музейних колекцій, нерухомих пам’яток культурної спадщини, розвитку туристичних послуг, залученні позабюджетних коштів, розширенні сфери платних послуг, продовженні тісної співпраці між закладами культури району та Буринською міською радою (об’єднаною територіальною громадою).