Районна газета

АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ БУРИНЩИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЛІТЕРАТУРНО-ХУДОЖНЬОМУ ФЕСТИВАЛІ «КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ»

З 28 вересня по 1 жовтня в місті Кролевець проходив XXII літературно-художній фестиваль «Кролевецькі рушники», який проводиться з метою розвитку всіх видів і жанрів народної творчості, збагачення національної культурної спадщини кращими витворами любительського і професійного мистецтва, популяризації традиційних виробів Кролевеччини та з 2007 року має статус Міжнародного.

На це міжнародне дійство завітали таланти не тільки з української землі, а ще й з Естонії, Польщі та Китайської народної республіки. Серед цієї мистецької палітри красивим орнаментом Кролевецьких рушників став виступ аматорів Буринського районного будинку культури. 29 вересня  наші творчі колективи взяли участь у Міжнародному конкурсі пісенної творчості «Мелодії вічності», що проходив в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники».

Неабиякі хвилювання перед оголошенням переможців конкурсу виявилися даремними. Виконавська майстерність наших земляків була в повній мірі відмічена журі цієї міжнародної конкурсної зустрічі.  Лауреатами Перших Премій в номінації «Народний вокал» стали народний аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Троїсті музики» Буринського районного будинку культури (керівник Світлана Головко) та народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Надія» Буринського районного будинку культури (керівник Лариса Устинова).

Приємно відзначити, що творчість буринчан посідає гідне місце і на міжнародному творчому Олімпі.

 Художній керівник РБК Марина Біркун