Районна газета

ЮНА БУРИНЧАНКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В КОНКУРСІ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»

З 25 по 27 серпня в Сумському обласному академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  проходив конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України», що проводився в рамках міжнародного фестивалю "SanremoJunior". Переможець цього творчого змагання буде виборювати в Києві право представляти Україну на співочому конкурсі у Сан Ремо в Італії. Конкурс проходив під патронатом голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та за підтримки Громадської організації «Яскраві діти України».

Як уже повідомлялось, від Бурині у мистецькому дійстві брала участь юна буринська співуча зірочка Дар’я Грома.

Даша навчається у другій міській школі та являється активною учасницею художньої самодіяльності в своїй рідній школі та в районному будинку культури.

Конкурентами Даші в її віковій категорії виступило двадцятеро не менш обдарованих дітей з усієї області, які співали і сольно, і в дуетах, і в тріо. Атмосфера конкурсу була просякнута флюїдами натхнення і хвилювання. Головою журі виступав сам організатор конкурсу Ігор Молоток. А серед творчих суддів були відомі українські митці: народний артист України Юрій Рибчинський, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України Тарас Петриненко, співачка Тayanna, співак

Роман Руссу, азербайджанська співачка Dilara. Пісні виконувались під музичний супровід оркестру з міста Київ «Bright band» (керівник Іван Лопухов).

Але напружена творча робота та хвилювання не були марними. З рук Юрія Рибчинського Дар’я Грома отримала пам’ятну статуетку та свідоцтво про те, що вона удостоєна звання Лауреату ІІ премії в другій віковій категорії Сумського обласного конкурсу «Яскраві діти України».

Побажаємо нашій Даші ще вищих творчих висот, світових сцен та міжнародного визнання.