Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ 26-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

23 серпня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю керівництва району, керівників органів місцевого самоврядування, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району, широкої громадськості.

Зі словами вітання з нагоди загальнонаціонального державного свята перед присутніми виступив голова районної ради Євгеній Рябоконь, який висловив глибоку шану учасникам антитерористичної операції за їх самопожертву та мужність в ім'я Незалежності України, подякував трудовим колективам, установам, організаціям, підприємствам, агроформуванням району за здобутки і самовіддану працю, наголосив на необхідності впровадженні реформ та європейських стандартів, побажав усім миру, злагоди, достатку та нових звершень на благо нашої держави.

 

Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії віддав своє життя за свободу рідної землі, за Незалежність України. 

Також під час заходу було відзначено Почесними грамотами керівництва райдержадміністрації та районної ради жителів Буринського  району.

Завершилися урочистості святковим патріотичним концертом кращих танцювальних і вокальних колективів Буринщини.