Районна газета

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ВІДЗНАЧИЛИ НА БУРИНЩИНІ

23 серпня, напередодні Дня незалежності України, у кожному регіоні держави відзначають величне та важливе свято – День Державного Прапора України.

Сьогодні з нагоди святкування Дня Державного Прапора України біля приміщення райдержадміністрацією відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, у зібранні взяли участь керівники району та міста, начальники  управлінь та відділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування,  керівники підприємств, установ та організацій району, а також громадськість міста. Зі святом присутніх привітав голова райдержадміністрації Василь Бойко.

«Прапор України – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України. Він увібрав у себе і наше прагнення до заможної, сильної, по-справжньому української України. Щиро вітаю усіх жителів району та гостей Буринщини з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України! Бажаю Вам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день» – сказав Василь Михайлович.

Цього ж дня, за участю очільників району та міста, начальників управлінь та відділів, служб та установ, громадськості відбулося покладання вінків та корзини квітів до пам’ятного знаку Тарасу Шевченку та пам’ятних знаків загиблим учасникам антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Після офіційної церемонії стартував велопробіг за маршрутом місто Буринь – село Піски, присвячений 26-й річниці незалежності України.