Районна газета

ДЕНЬ ЄВРОПИ ВІДЗНАЧИЛИ У ДИТЯЧІЙ БІБЛІОТЕЦІ

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху і в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас і ми – частина Європи.

Дитяча бібліотека приєдналася до таких заходів і провела для своїх маленьких користувачів (4-А клас, класовод Новик Анна Василівна) ланцюжок цікавинок «Ми відкриваємо Європу».

Увазі дітей була запропонована віртуальна мандрівка «Галопом по Європі», на якій діти дізналися про країни Європейського Союзу, створення прапору, прослухали гімн ЄС («Ода радості» Л. В. Бетховена), фотоматеріали визначних архітектурних пам’яток, зокрема, Біг-Бен (Англія), Акрополь (Греція), Венеція (Італія), Єйфелева вежа (Франція), Берлінський зоопарк тощо.

Також присутні читачі з азартом взяли участь у конкурсі «Знайди столиці країн Європи», а саме клас поділився на групи і за поданими назвами країн необхідно було знайти відповідно столицю. Цей конкурс викликав неабияке зацікавлення і діти не лише показали свою ерудованість, але і дізналися чимало нового. А ще дітлахам було дуже цікаво для них було побачити справжні монети країн Європи, які привезла із своєї подорожі Алла Охріменко.

На закінчення діти переглянули відеоролик «Неймовірне відео про красу української землі» та познайомилися із книжково-ілюстративною виставкою «Мандруємо країнами Європи».

Завдяки проведеному заходу діти упевнилися в тому, що Україна – частина Європи, країна, якою ми всі пишаємося.