Районна газета

СУМЩИНА ТА ЧЕРНІГІВЩИНА ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ТУРИЗМУ

Про результати фотовиставки «Смаки Сумщини» у Чернігові та подальшу співпрацю між областями доповів голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ начальник обласного відділу промоції та туризму Юрій ГЛАДЕНКО під час апаратної наради

За його словами, виставка «Смаки Сумщини» є плановим заходом, після проведеного аналогічного у Харкові, і області з ентузіазмом розглядають пропозиції щодо подальшої спільної роботи.

 

«На цьому заході було підписано угоду про співпрацю безпосередньо між відділом промоції та туризму облдержадміністрації та управлінням культури та туризму Чернігівської міськради», - повідомив Юрій Гладенко та відмітив високу активність місцевих ЗМІ Чернігівщини у висвітленні заходів.

«Всі місцеві телеканали завітали на виставку «Смаки Сумщини» та відмітили її незвичайність. Якісні зображення крафтової продукції від місцевих товаровиробників ми змогли підсилити і смаковими ефектами, адже пригощали відвідувачів продукцією виробників Сумщини», - говорив начальник обласного відділу промоції та туризму.

Культурною родзинкою цього заходу був музичний супровід  оркестру Головного управління Національної поліції в Сумській області, який  супроводжував виставку музичними творами від класики до сучасного джазу.

Також Юрій Гладенко повідомив, що у рамках виставки відбулося засідання у форматі «круглого столу», де розглянуто питання щодо створення спільних туристичних маршрутів між Чернігівщиною та Сумщиною.