Районна газета

ЗАСІДАЛА РАДА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ

12 вересня 2019 року голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО провів засідання Ради регіонального розвитку Буринського району за участі першого заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району та сільських голів.

Темою засідання стало питання стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

Голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО наголосив на необхідність активізації підготовки до опалювального сезону 2019-2020 років та зауважив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.

Кожен керівник несе персональну відповідальність за свої об’єкти, підготовку актів їх перевірки, стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону - наголосив Василь БОЙКО.

Засідання відбулось у форматі дискусії, під час якої кожен учасник засідання мав змогу ставити питання та висловлювати свої думки та пропозиції.

За результатами обговорення вирішено, що для прийняття відповідних рішень необхідно продовжити розгляд зазначеного питання на колегії Буринської районної державної адміністрації.

Усім присутнім були дані завдання та доручення, виконання яких взято під особливий контроль.