Районна газета

ГОЛОВА БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДВІДАВ СЛОБІДСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

11.09.2019 голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО з керівниками структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації з робочим візитом відвідав Слобідську сільську раду, який розпочався з ознайомлення  роботою об'єктів соціально-культурної сфери. Василь БОЙКО поспілкувався з представниками трудових колективів, громадськістю Слобідської сільської ради, відзначив позитивні тенденції у їх життєдіяльності, а також наголосив на вирішенні подальших питань.

У ході робочого візиту Василь Михайлович зустрівся з жителями сільської ради, які порушували питання: землекористування, стану доріг, призначення субсидії та інші важливі питання для громадян. За результатами надані відповідні доручення для найшвидшого вирішення порушених питань.

За підсумками робочої поїздки, у розмові із представниками місцевої влади, Василь БОЙКО наголосив, що у Слобідській сільській раді в цілому вдається вирішувати багато проблемних питань різних напрямків і про це треба говорити, інформувати людей, а не лише зосереджуватися на недоліках, яких не уникнути будь-кому, хто щось робить і прагне змінити ситуацію на краще.