Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом першого дзвоника та Днем знань! Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, цікавої і часто нелегкої дороги - дороги до знань.

Особливі вітання найменшим школярам, які цього року йдуть до першого класу. Це - значна подія у вашому житті, яка вам та вашим батькам запам'ятається на все життя. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров'я. Бажаю вам успіхів у їх подоланні! Любіть нашу дорогу Україну, материнську мову, поважайте працю людей та їх знання.

Впевненості, натхнення та наснаги бажаю учням випускних класів, для яких сьогодні перший шкільний дзвоник пролунає востаннє. Бажаю вам успішно пройти всі випробування, отримати по закінченню навчання найкращі результати, поповнити лави студентів вузів України та світу й здобути професію, яка була б вам до душі та приносила задоволення й достойне життя. Тож наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, впевнено йдіть до обраної мети

Висловлюю найщиріші слова вдячності та побажання міцного здоров’я шановним учителям, ви не тільки щедро ділитесь своїми знаннями, а й виховуєте молоде покоління свідомих українців, патріотів рідної держави.

Впевнений, що саме молоде покоління становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину і міцну європейську державу.

Шановні жителі Буринщини! З нагоди святкування Дня знань, усім бажаю віри й впевненості у завтрашньому дні, мирного неба і благополуччя! Міцного здоров’я, добробуту і Божого благословення на кожен день!

Зі святом! З Днем знань! Успіхів у новому навчальному році!

 

З повагою

Голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко