Районна газета

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СПІЛЬНОТИ РАЙОНУ

Сьогодні у залі засідань Буринської районної державної адміністрації відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району.

У роботі взяли участь голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО, перший заступник голови Буринської районної державної адміністрації Валентина ПЕРЕПЕЛИЦЯ, керівники структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації, керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, вчителі, сільські голови.

Начальник відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Валентина СТАСЮК, у своїй доповіді підвела підсумки педагогічної діяльності району 2018-2019 н.р., відзначила досягнення та окреслила головні завдання на новий навчальний рік.

Приємним моментом стало нагородження 8 педагогів району, яким було вручено подяки за сумлінну працю, професіоналізм і майстерність.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО, який привітав освітян з початком нового навчального року та вручив Подяки Буринської районної державної адміністрації Сніжківському сільському голові – Кузьменко Надії Михайлівні та Хустянському сільському голові – Гончаренко Тамарі Анатоліївні, за самовіддану працю, компетентність та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти у сільських радах.