Районна газета

АКТИВІЗОВАНО РОБОТУ В НАПРЯМКУ ЗАЛУЧЕННЯ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ

Старшим інспектором Буринського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Сумської області Ігорем МАКОГОНЮКОМ проведено зустріч з т.в.о. директора Буринського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою ЖУК.

Під час зустрічі обговорено алгоритм спільних дій, спрямованих на надання суб’єктам пробації соціально-психологічних послуг, захисту їх законних інтересів та вирішення виявлених криміногенних потреб, взяття під соціальний супровід, у разі неможливості самостійно подолати складні життєві обставини.

Окрему увагу було приділено питанню налагодження співпраці в напрямку активізації волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією.

Під час зустрічей сторонами розглянуто перелік осіб, що можуть виступати в якості волонтерів пробації, а також питання можливості залучення до волонтерської діяльності фахівців центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру зайнятості та інших фізичних осіб, які володіють знаннями, вміннями та навичками, необхідними для виконання завдань уповноваженого органу з питань пробації.

Як результат, досягнуто домовленостей стосовно продовження проведення роз’яснювальної роботи серед зазначеної категорії громадян з метою підвищення рівня їх мотивації та посилення зацікавленості у здійсненні волонтерської діяльності.

«Участь небайдужих у волонтерській діяльності, пов’язаної з пробацією, дозволить підвищити якість наглядових заходів та здійснення соціально-виховної роботи стосовно суб’єктів пробації», - переконаний Ігор Макогонюк, старший інспектор уповноваженого органу з питань пробації.