Районна газета

БУРИНЩИНА УРОЧИСТО ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Щороку напередодні Дня незалежності України ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. 

Сьогодні, з цієї нагоди на центральній площі міста біля головного Прапора району відбулися урочистості за участі керівництва району, працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ району, громадськості.

Зі щирими словами привітань, з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України, до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Василь БОЙКО: «Наш прапор за останні роки неодноразово підкреслив свою важливість, тому що це той стяг, той символ, та віра, за яку сотні, тисячі людей боролися і продовжують боротися, відстоювати нашу незалежність. 

Тож нехай синьо-жовтий стяг вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!»

Піднесений патріотичний настрій глядачів збагатили емоції, що їх подарували своїми виступами колективи та аматори сцени Буринського районного будинку культури.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто у різні часи поклав своє життя за волю і незалежність України, становлення української державності.