Районна газета

АПАРАТНА НАРАДА ПРИ ГОЛОВІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

19 серпня 2019 року під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА відбулася апаратна нарада за участю першого заступника голови, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя з метою підготовки до нового 2019-2020 навчального року у навчально-виховних та дошкільних навчальних закладах Буринського району проінформувала присутніх Тетяна ТЕРЕЩЕНКО, виконуючий обов’язки начальника Буринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

У 2019-2020 навчальному році на території Буринського району буде функціонувати 21 навчальний та 11 закладів дошкільної освіти. З них: 8 навчальних закладів та 8 закладів дошкільної освіти підпорядковані управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради; відділу освіти Буринської районної державної адміністрації підпорядковані 13 навчальних закладів та 3 заклади дошкільної освіти.

Відповідно до рішення сесії Черепівської сільської ради від 31.07.2019, Черепівський заклад дошкільної освіти припиняє свою роботу з 30.09.2019.

Під час перевірки навчально-виховних та дошкільних закладів було обстежено санітарний стан території закладів, допоміжних споруд, майданчики для сміттєзбірників, котельні, харчоблоки, їдальні, класні кімнати і кабінети, спортивні зали, туалети, стан водопостачання і каналізування, перевірено якість та своєчасність проходження працівниками та дітьми періодичних медичних оглядів. Вся необхідна документація ведеться, проте не в усіх закладах представлені медичні книжки працівників (Слобідський НВК – 14, Дяківський НВК – 3, Пісківська ЗОШ – 4, Чернеча Слобода – 2, Біжівський НВК – 4, Черепівська ЗОШ – 4).

З метою підготовки до нового навчального року майже в усіх навчально-виховних та закладах дошкільної освіти завершено проведення поточного ремонту з побілкою стелі, пофарбуванням стін, підлоги, меблів.

Заміна шпалер проводилась за потреби в деяких класах та кабінетах. Кімнати для навчання перших класів облаштовані у всіх школах та дитсадках.

Ремонти проводились спеціалізованими бригадами, працівниками закладів та батьками учнів і вихованців, фінансова допомога була надана сільськими радами та спонсорами.

Під час комісійних обстежень у загальноосвітніх та дошкільних закладах перевірено наявність протоколів дослідження питної води.       Заклади забезпечені кухонним та столовим посудом, розробним інвентарем, частково було оновлено столовий та кухонний посуд.

Холодильним та технологічним обладнанням, деззасобами та миючими засобами заклади забезпечені.

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя в навчально-виховних та дошкільних закладах, для недопущення ускладнення епідемічної ситуації під час їх функціонування проведено бесіди щодо профілактики інфекційних хвороб.

Під час обстежень виявлено певні проблемні недоліки у      Пісківському ДНЗ та Пісківській ЗОШ, Біжівському НВК, Черепівській ЗОШ та Дяківському НВК.

Керівникам вищезгаданих закладів надані рекомендації щодо усунення виявлених недоліків»,- повідомила Тетяна ТЕРЕЩЕНКО.

За результатами розгляду питання порядку денного головою райдержадміністрації В.БОЙКОМ видано відповідне протокольне доручення та визначено строки його виконання.