Районна газета

ДО БЮДЖЕТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019 РІК НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 339 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ СУБВЕНЦІЇ ДЛЯ ВИПЛАТ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

Обласний Департамент фінансів повідомив про розподіл субвенції з державного бюджету для здійснення виплат державної  соціальної допомоги на 2019 рік жителям області

За даними обласного Департаменту фінансів, станом на 21 березня 2019 року до бюджету Сумської області надійшло 338,9 млн. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги  місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Також виплату отримуватимуть по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.

Розподіл субвенції буде здійснюватися наступним чином:  на допомогу у зв’язку з вагітністю і пологами спрямовано – 1,7 млн. гривень; на допомогу при усиновленні дитини – 0,4 млн. гривень; допомогу при народженні дитини – 87,5 млн. гривень; допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування – 14 млн. гривень; на дітей одиноким матерям – 51,6 млн. гривень; тимчасову державну допомогу дітям – 0,5 млн. гривень; малозабезпеченим сім’ям – 78,4 млн. гривень; особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю – 62,8 млн. гривень; особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд – 11,5 млн. гривень; по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу – 12,4 млн. гривень.

На тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату – 1,1 млн. гривень; щомісячну компенсаційну виплату непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 0,4 млн. гривень; на одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» 16,6 млн. гривень.

Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримку малих групових будинків отримано 7,1 млн. гривень.